Pavla u mě absolvovala ty nejdůležitější kurzy v oblasti výživy těla i mysli, navíc s nejlepším možným prospěchem. Jsem právem hrdý na takto pilné a poctivé studenty, kteří veškeré nabyté know-how úspěšně aplikují  do praxe, navíc s radostí, úsměvem a snahou dosáhnout vytyčeného cíle. 
Fascinuje mě její touha po neustálém vzdělávání, hledání nových možností a 
především chuť tyto předávat dál. Toto je zárukou kvality poskytovaných služeb, které bych se sám nebál na tomto místě využít :-) 
Mgr. Martin Jelínek 
www.kurzyatac.cz 

Mgr. Martin Jelínek

Petr V., 49 let

S paní Pavlou Brožovou jsem se poprvé setkal ve výživovém poradenství v Pardubicích, kam jsem přišel  řešit svoji váhu a s tím spojené zdravotní problémy.

Paní Pavla Brožová mě mile přivítala a seznámila mě s metodou hubnutí. Pak jsem pravidelně navštěvoval poradnu a pokaždé  mě paní Pavla svým profesionálním a odborným přístupem dodávala další motivaci k dalšímu hubnutí.

V mém jídelníčku se toho hodně změnilo a to zejména každodenní snídaně a pravidelné intervaly mezi jídly. Další změna nastala v dodržování pitného režimu a konzumaci  zeleniny.

Díky skvělému, odbornému a profesionálnímu přístupu se mně podařilo zhubnout 22 kg.

Ještě bych rád dodal, že se cítím velice dobře jak fyzicky a tak i psychicky. 

Za to vše bych chtěl paní Pavle Brožové moc poděkovat za její vstřícný přístup a vřele ji doporučit i ostatním lidem, kteří se rozhodnou řešit svojí váhu a zdravíčko.

Iveta S.

S Pavlou jsem se seznámila v poradně, kam jsem za ní dojížděla přes rok ...než mi utekla za radostnější náplní svých dnů (mateřská dovolená). 

Do poradny jsem jezdila unavená po směně.... ovšem vždy jsem se na setkání těšila ...i tehdy kdy jsem tušila, že mě pochvala nečeká. Kritika podaná Pavlou je velmi účinná ... alespoň pro mne ano ...nejsou to žádné hromy, blesky ....nýbrž mile, ale přísně vysvětleno co a jak dělám špatně.

Obdivuji její úsměv ... 30 let dělám s lidmi a moc dobře vím jak je to náročné.

Pavlo, přeji Vám a všem co do poradny přijdou radost ze společného setkání a spolupráce.

Petra V.

Konečně jsem potkala někoho, kdo bere zdravou výživu zdravým selským rozumem. Pavla nic nevnucuje, řídí se heslem "Musí Vás to bavit" a pokud to chcete vzdát a sejdete z cesty, umí Vás vrátit zpět. Jakmile něco vyzkouší, je ochotná se podělit o tuto zkušenost s ostatními.

Je velice milá, ochotná, stále pozitivně naladěna .. jsem ráda, že jsem ji potkala a pod jejím vedením zkouším jiný životní styl.

Pavlo děkuji.

Lenka R.

Již v minulosti jsem se snažila zhubnout....nikdy to však nemělo žádaného výsledku. Rozhodla jsem se proto navštívit výživovou poradnu, kde jsem poznala paní Pavlu. Začátky nebyly lehké ani pro mě ani pro ni...jelikož nejsem zrovna poslušny klient. Ale i přes prvotní nezdary a po vzájemných ústupcích....některých potravin se prostě nevzdám....jsme našly společnou cestu a úspěch ....mínus 8 kg...se dostavil. Paní Pavla je korektní, odborný profesionál....ale i vstřícný sympatický optimistický človíček, kterého bych doporučila všem co se snaží změnit svůj přístup k jídlu i k životu. Za mě jednoznačně 100% +.

 Eliška K.

S paní Brožovou jsem se setkala v jedné dietologické poradně. Moje tělo už dávno volalo o pomoc a já věděla, že zamířím právě tam. Na konzultace s ní jsem se vždycky těšila a věděla jsem že se dočkám pochvaly a velké motivace do dalších dnů. Nejen v tom byla paní Pavla skvělá. Probírala se mnou všechno o čem jsem se jen zmínila a měla velice osobní přístup. Nebála se ani kritiky, říkala vše co a jak se mělo, upřímně. Jsem vděčná jenom a jenom jí za to, že jsem se dostala z obezity II. typu do vysněné váhy. Protože konzultace s ní pro mě byly takovou zábavou a motivací, tak jsem u hubnutí konečně vydržela a tu dříve nereálnou váhu jsem si splnila.

Pavla mi byla a je nápomocná při zdravějším způsobu života. Jsem vegetariánka, ale dřív jsem nevěnovala pozornost dostatečnému přísunu bílkovin a živin. Díky Pavle se mi podařilo vrátit k přirozenému stravování. Vše mi výborně vysvětlila, poradila, doporučila nové potraviny i recepty, dle mých oblíbených jídel a chutí... nic mi nenutila. Brzy jsem se cítila lépe, najednou jsem měla hodně energie, dobré nálady a ještě k tomu šly kilogramy rychle dolů. 

Pavla je sympatická, vstřícná, milá, ochotná, příjemná a pravdivá, umí pochválit a naopak pokud se jí něco nelíbí, nešetří mě. Dokáže motivovat, povzbudit a poradit. Jsem ráda, že ji znám a doporučuji její poradnu i ostatním.

Také se mi líbí propojení z dalších oborů např. ayurvédy... Stojí to za to. Ať se daří Pavlo, přeji hodně dalších spokojených klientů.

 Monika T.