FOTO WEB 2.jpg
Taková jsem já

Začalo to láskou k vodním lyžím ...

Už jako malá holka jsem měla přehršle energie, kterou bylo nutno někde "vybít", jinak by se ze mě moji milovaní rodiče asi zbláznili. A tak jsem šla od sportu ke sportu. Opravdu jsem ale zahořela až pro vodní lyžování a celkem úspěšně jsem se mu věnovala 14 let. Vděčím mu za spoustu krásných přátelství, nezapomenutelných zážitků, ale také za to, že mě naučil disciplíně a ukázal mi, že když se člověk něčemu opravdu věnuje, dokáže se prosadit.

 

Dnes je mou velkou láskou věda o zdraví

Od té doby hodně vody proteklo, stihla jsem porodit tři skvělé dcery a jednoho syna, z nichž ta nejstarší je již dospělá. A stejně jako jsem se před mnoha lety zamilovala do vodních lyží, našla jsem v posledních 8 letech zálibu novou, věkem nelimitovanou. Svůj volný čas věnuji rozšiřování obzorů v oblasti zdravého životního stylu, kde se využívá maximum z přírody.

A teď troška praxe

Začala jsem jako výživová poradkyně v jedné nadnárodní společnosti , kde jsem působila necelé dva roky. Nicméně teprve ve chvíli, kdy jsem se rozhodla osamostatnit, našla jsem svou vlastní cestu, a vlastně i samu sebe.

 

Absolovovala jsem distanční studium u Mgr.Martina Jelínka Poradce pro výživu a  suplementaci.

Mezi ostatní kurzy patří i výživa dětí nebo vegetariánství a veganství.

Vše, co jsem se naučila, nyní předávám dál svým klientům a společně se nám daří upravit nebo někdy i zcela změnit jejich přístup k sobě a svému zdraví. Dalo by se s lehkou nadsázkou říci, že i když je hubnutí většinou ten první důvod, proč mě lidé navštíví, stává se z něho ve výsledku "jen" potěšující vedlejší efekt, neboť samotná změna přístupu k životu dává mým klientům mnohem víc než jen několik ztracených centimetrů v pase a shozených kil.

Co u mě (ne)hledejte

Doporučuji pouze to, co mám vyzkoušené na sobě a své rodině a s čím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Každý člověk je unikát a s touhle myšlenkou přistupuji ke každému svému klientovi či klientce. Nenabízím zázračné tipy na diety, které samozřejmě v určitých fázích mohou dobře fungovat, ale je otázkou, na jak dlouho a s jakým dopadem na naše zdraví. Nabízím sestavení individuálního plánu na základě osobní konzultace, doporučení vhodné fyzické aktivity a tipy na chutné a zdravé recepty respektující Váš životní styl. 

 

Ale tohle vše jsou jen slova, která nemohou nahradit vlastni zkušenost. Proto již mlčím a dál už za sebe nechám mluvit jen svou práci.

Absolvované kurzy

Poradce pro výživu a suplementaci

Vegetariánství a veganství

Výživa dětí

www.kurzyatac.cz